64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı, Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mahir Ünal, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın İlker Çitil, Elbistan Kaymakamımız Sayın Tuncay Akkoyun, Ak Parti İl Başkanı Sayın Av. Ahmet Özdemir ve beraberindeki heyet, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Suriye’nin Afrin kentinde görev yaparken yaralanan Elbistanlı Uzman Çavuş İsrafil Gül’ü, evinde ziyaret etti.
 

        Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında görev yaparken yaralanan Uzman Çavuş İsrafil Gül’e geçmiş olsun dileğinde bulunularak, sağlık durumu hakkında bilgi alındı.
        Uzman Çavuş İsrafil Gül’e Allah’tan acil şifalar dileyen 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı, Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mahir Ünal “Milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzurunu sağlamak için canları pahasına cephede savaşarak bu uğurda şehit olmayı göze alan gazilerimizin her daim yanındayız. Allah devletimizi ve ordumuzu muzaffer eylesin.” dedi.
 
 

        Gazimiz Uzman Çavuş İsrafil Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken iyileşip bir an önce görevine dönmek ve arkadaşlarının yanında olmak istediğini belirtti.