İlçe Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, tüm daire amirleri ve ilçeye bağlı 21 mahalle muhtarı ile Karahasanuşağı Mahallesi toplantı salonunda basına kapalı olarak yapılan birinci grup mahalle muhtarları toplantısında bir araya geldi.
 
  
 
Toplantıya Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat Sorkut, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, İlçe daire amirleri ve muhtarlar katıldı.
 
 
Toplantıya başkanlık eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, mahalle muhtarlarına tek tek söz hakkı vererek mahalle muhtarlarının talep ve önerileri aldıktan sonra ilgili birimlerden talep ve öneriler hakkında yapılan ve yapılacak çalışmalar çerçevesinde bilgi aldı.
Kaymakamımız AKKOYUN, Elbistan’la ilgili sorunların sistematik bir şekilde dosya haline getirilerek sürekli ilgili kurum ve kuruluşlara sunulduğunu, mahallelerdeki ihtiyaç ve taleplerin çözümüne yönelik kurumlar arası eşgüdüm ve takibinin sürekli yapıldığını belirtti. Muhtarlar tarafından dile getirilen talep ve önerilerle ilgili hususlarda başlatılmış ve devam eden süreçlerle ilgili bilgi veren Kaymakamımız AKKOYUN, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.