Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Elbistan Nurhak yolu üzerinde bulunan polis uygulama noktası ve Gücük Mahallesi girişinde bulunan jandarma uygulama noktalarını ziyaret etti.
 
 
 
        Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, Elbistan Nurhak yolu üzerinde oluşturulan polis uygulama noktasındaki polis memurlarını ziyaret etti. Burada görevli olan polis memurları ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız AKKOYUN, Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan uygulama noktasındaki görevli personellerden karşılaşılan sorunlar ve uygulama hakkında bilgi aldı.
        İkinci ziyareti Gücük Mahallesi girişinde bulunan jandarma uygulama noktasına yapan Kaymakamımız AKKOYUN, burada Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde kurulan uygulama noktasında görev yapan jandarma personellerden karşılaşılan sorunlar ve uygulama hakkında bilgi aldı ve buradaki ihtiyaçların biran evvel giderilmesi talimatını verdi.
 
          
 
        Kaymakamımız AKKOYUN ziyaretler sonunda, uygulama noktalarında görevli polis memurları ve jandarma personellerinden öncelikli olarak kendi can güvenlikleri sağlamak üzere tedbirli olmalarını isteyerek, Elbistan'da yaşayan vatandaşların huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan emniyet ve jandarma personellerine kazasız ve başarılı mesailer diledi.