Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) kapsamında çeşitli etkinliklerle “Vatanseverlik” temasını yaşayarak öğrenen Papatyam Anaokulu’ nun minik öğrencilerini makamında misafir etti.
 

        Proje kapsamında düzenlenen gösterilerde arkadaşlarının asker kıyafetleriyle eşlik ettiği İstiklal Marşını ezbere okuyan minik Elif Rana Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN’ a Türk Bayrağı hediye etti.
 

        Türkiye’nin tüm illerini temsilen Ankara, Amasya, Adana, Konya, Kırıkkale, Şanlıurfa, Antalya, Hakkâri, Elazığ, Erzincan, Trabzon illerinden getirtilen toprakları Türkiye haritasında birleştiren Papatyam Anaokulu minik öğrencileri oluşturulan haritayı Elbistan Kaymakamımız AKKOYUN’ a teslim ettiler.
 
 

        Minik öğrencilerin drone kamerası yardımıyla yapılan çekimlerde ay ve yıldız şekli oluşturarak Ay Yıldızlı Al Bayrağımızı meydana getirdikleri görüntüleri izleyen Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN; “ Okulumuz idareci ve öğretmenlerine, çocuklarımızın milli ve manevi değerlerle yetişmeleri için gösterdikleri gayretten dolayı tebrik ederim. Özellikle bu yaşlardaki çocuklarımızda Bayrak sevgisinin büyük olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti. Çocuklarımıza güzel bir gelecek diliyorum, sağlık ve başarılarla dolu olur inşallah. Proje çalışması oldukça güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.
 

        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ziyaret sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.