Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Elbistan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu’nu ziyaret etti.
        Kaymakamımız Akkoyun’a İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’ın eşlik ettiği ziyarette Kaymakamımız AKKOYUN öncelikle Elbistan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu uygulama noktasında araç arama ve kimlik kontrolü yapan polis memurlarını ziyaret ederek yerinde denetim yaptı. Trafik uygulama noktasında görevli personellerden karşılaşılan sorunlar ve uygulama hakkında bilgi aldı. Uygulama noktasındaki görevli polis memurlarına vatandaşlarla diyaloğun önemini vurgularken, öncelikli olarak kendi can güvenlikleri sağlamak üzere tedbirli olmalarını isteyerek, Elbistan'da yaşayan vatandaşların huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan emniyet personellerine kazasız ve başarılı mesailer diledi.
 
 

        Daha sonra Elbistan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu’nda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, burada görevli personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 

        Ziyaret sonunda Elbistan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu personeline hayırlı mesailer dileyen Elbistan Kaymakamımız AKKOYUN, Elbistan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu’ndan ayrıldı.