Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, 3000 seyirci kapasiteli Elbistan Kapalı Spor Salonu ve Bahçelievler Mesleki ve Teknik anadolu Lisesi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
 
 
       
       İlçemizde yapımına başlanılan Elbistan Kapalı Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulunan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
        İncelemeler sırasında açıklamada bulunan Elbistan Kaymakamımız; “Çevre İllerde sadece Malatya ve Kayseri İl merkezlerinde yer alan, 3000 kişilik seyirci kapasiteli Kapalı Spor Salonumuz inşallah tamamlandığı vakit Elbistan’ımıza büyük hizmetler verecek önemli yatırımlardan biri olarak yerini alacak. Zemini katı tamamlanan inşaatımızda seyirci türbinleri yapılıyor. Bir adet büyük, iki adet küçük salonumuzun ve idari odaların yer alacağı tesisimizde Basketbol sahası, Antrenman basketbol sahası, Güreş minder salonu olacak. Biran önce bitirilip hizmete girmesi için yoğun şekilde çalışılıyor. Tüm emeği geçenlere buradan tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 
 
        Kaymakamımız Akkoyun, bu yıl yapımına başlanılan Bahçelievler Anadolu Teknik ve Mesleki Lisesi ve Atölyeleri inşaatında incelemelere devam etti.
 
  
        
        Elbistan Kaymakamımız Akkoyun burada yaptığı açıklamada; “2017 yılı sonuna yetiştirilmesi planlanan Bahçelievler Anadolu Teknik ve Mesleki Lisesi 24 Derslik+2 Atölye binasından oluşmakta. 2 katlı ve tek katlı atölye binalarında betonarme ve duvar işleri bitmiş olup elektrik ve sıhhi tesisat altyapısı bitmek üzere. Sıva İşleri devam ediyor. Okul kısmında 2. Kat zemin tablası dökülüyor. İnşallah tez zamanda hizmete girecek olan bu Okulumuzun Elbistan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 
        Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun’a incelemeler sırasında Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat BAYAZIT ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri eşlik etti.
        İncelemelerin ardından Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun İnşaat alanından ayrıldı.