Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, İlçemize bağlı Güvercinlik Mahallesini ziyaret ederek bölge muhtarları ile bir araya geldi.
        Güvercinlik Mahallesi toplantı salonunda basına kapalı olarak yapılan üçüncü grup mahalle muhtarları toplantısında Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, İlçe daire amirleri ve 24 mahalle muhtarı yer aldı.
 
 
        Toplantıya başkanlık eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, toplantıda bölgenin mahalle muhtarlarına tek tek söz hakkı verirken mahalle muhtarlarının talep ve önerileri aldıktan sonra ilgili birimlerden talep ve öneriler hakkında yapılan ve yapılacak çalışmalar çerçevesinde bilgi aldı.
        Muhtarlar tarafından dile getirilen talep ve önerilerle ilgili hususlarda başlatılmış ve devam eden süreçlerle ilgili bilgi veren Kaymakamımız AKKOYUN, ilçe geneli muhtarlarla yapılan toplantıların çok verimli geçtiğini belirterek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.
 
 
 
        Toplantı bitiminde toplantıların verimliliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren bölge muhtarları, sorunların çözümü konusunda bu toplantıların oldukça etkili olduğunu vurguladılar.