Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, İlçemize bağlı Gücük mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelirken Gücük Jandarma Karakolu ve Gücük İlk ve Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.
 
 

        Kırsal Mahalle ziyaretleri kapsamında Gücük Mahallesi ziyaretinde Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Jandarma Karakolunu ziyaret ederek Gücük Jandarma Karakolu’nda vatani vazifesini yerine getiren askerlerimizle bir araya geldi. Er, erbaş ve rütbeli personel ile sohbet eden Kaymakamımız AKKOYUN, askerlerimize icra ettikleri görevin kutsallığını vurgularken vatan için çok değerli olan bu görevde başarılar diledi.
 
  

        Gücük Jandarma Karakolu ziyaretinin ardından Gücük İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Gücük İlk ve Ortaokulu öğrencileriyle bir araya gelerek öğrencilerle sohbet etti.
İncelemeler sırasında Kaymakamımız AKKOYUN, okul idarecilerinden taşımalı eğitim kapsamında eğitim-öğretim gören öğrenciler hakkında bilgi aldı.
 
 

        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN’ a ziyaretinde, İlçe Jandarma Komutanı Sinan Sert, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt eşlik etti.