Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, İlçemize bağlı Güvercinlik mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelirken Güvercinlik Mahallesi Camii ve Güvercinlik İlkokulu/Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.
 
 

        Kırsal Mahalle ziyareti kapsamında Güvercinlik Mahallesi ziyaretinde Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Muhtar Mehmet Kılınç ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Beraberindeki heyetle mahalleyi gezen Kaymakamımız AKKOYUN, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.
        Güvercinlik Mahallesi Camii ve Güvercinlik İlkokulu/Ortaokulu’nu ziyaret eden Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Güvercinlik İlkokulu/Ortaokulu öğrencileriyle bir araya gelerek öğrencilerle sohbet etti.
 
  

        İncelemeler sırasında okul idarecilerinden bilgi alan Kaymakamımız AKKOYUN, sınıflar ve bahçe çevre düzenlemesiyle alakalı daire amirlerine talimatlar verdi.
        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN’a ziyaretinde, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, İlçe Jandarma Komutanı Sinan Sert, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt ve daire amirleri eşlik etti.