Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, İlçemize bağlı Uncular Höplek Mahallesini ziyaret ederek bölge muhtarları ile bir araya geldi.
 
 
        24 mahalle muhtarı ile Uncular Höplek Mahallesi toplantı salonunda basına kapalı olarak yapılan ikinci grup mahalle muhtarları toplantısında Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, İlçe daire amirleri ve 24 mahalle muhtarı yer aldı.
 
 
 
        Toplantıya başkanlık eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, toplantıda mahalle muhtarlarına tek tek söz hakkı vererek mahalle muhtarlarının talep ve önerileri aldıktan sonra ilgili birimlerden talep ve öneriler hakkında yapılan ve yapılacak çalışmalar çerçevesinde bilgi aldı.
        Muhtarlar tarafından dile getirilen talep ve önerilerle ilgili hususlarda başlatılmış ve devam eden süreçlerle ilgili bilgi veren Kaymakamımız AKKOYUN, ilçe geneli muhtarlarla grup grup yapılan toplantıların çok verimli geçtiğini belirterek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.
 
 
        Toplantı bitiminde toplantıların verimliliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren bölge muhtarları Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN’a teşekkür ederken Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.