Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Suriye’nin Afrin bölgesindeki terör unsurlarına yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nda teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan ve tedavisi sonrasında Elbistan'a getirilen Uzm. Çvş. İsrafil Gül’ü ziyaret etti.
 

        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ve beraberindeki heyet Gazimiz Uzman Çvş. İsrafil Gül’ü evinde ziyaret ederken, gazimize geçmiş olsun dileğinde bulundu.
 
 

        Daha öncede Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında yaralanıp tekrar cepheye, arkadaşlarının yanına dönen Gazimiz Uzm. Çvş. İsrafil Gül, Zeytin Dalı Harekâtı sırasında tekrar yaralandığını belirterek, "Tedavimin tamamlanmasının ardından, yeniden görevime arkadaşlarımın yanına dönerek operasyona katılacağım. Türk halkı bizlerden dualarını eksik etmesin. Vatan sağolsun" diye konuştu.
        Afrin'deki çatışmada yaralanan Gazimiz Uzman Çvş. İsrafil Gül ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN; "Vatanımızın ve milletimizin bekası için Afrin’ de vatan ve bayrak aşkıyla savunma yapan kahraman Mehmetçiklerimizle gurur duyuyoruz. Dualarımız ve desteğimiz her daim onlarla birliktedir. Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah kahraman ordumuzu muzaffer eylesin. Kutsal vatan toprakları uğruna şahadet mertebesine erişen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize ise sağlık ve şifa diliyorum" şeklinde konuştu.
        Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN tarafından gerçekleştirilen ziyarete, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat Sorkut, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık da eşlik etti.