Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Etkinlik Programı
 
 
Elbistan Kaymakamımız Özkan DEMİR, 10 Nisan Polis Haftası Kutlama Programı Kapsamında Elbistan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı.
 
Türk Polisi'nin 174. gurur yılı çerçevesinde Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene, Elbistan Kaymakamımız Özkan DEMİR, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat SORKUT, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali DEMİR, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yusuf KAYA, Elbistan İlçe Jandarma Komutanı  Sinan SERT, Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. İnan KESEN, EMYO Müdürü Öğr. Gör. Muharrem EREN, siyasi partilerin temsilcileri, Elbistan Emniyet Huzur ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk GÜRBÜZ, kurum amirleri, gaziler ve şehit yakınları ile vatandaşlar katıldı.
 
Tören, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık ile Elbistan Emniyet Huzur ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk GÜRBÜZ’ ün Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Emniyet Müdürü Hakan AŞIK yaptı.
 
Programın devamında Polis Haftası münasebetiyle, hafta boyunca düzenlenmiş olan müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Kaymakamımız Özkan DEMİR ve protokol üyeleri tarafından taktim edilmiştir.