Zeytin Dalı Harekâtı’ nda yaralanan ve hastanedeki tedavisi tamamlanan Uzman Çvş. Abdülhamit Doğan, Elbistan’daki evine getirildi.
        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ve beraberindeki heyet Gazimiz Uzman Çvş. Abdülhamit Doğan’ı baba ocağında karşılarken, gazimize geçmiş olsun dileğinde bulundu.
 
  
 
Baba ocağında konuşan gazimiz, harekât sırasında ayağından yaralandığını belirterek, "Ayağımın iyileşmesinin ardından, yeniden görevime arkadaşlarımın yanına dönerek operasyona katılacağım. Türk halkı bizlerden dualarını eksik etmesin. Vatan sağolsun" diye konuştu.
        Üçü erkek 4 çocuk babası olduğunu belirten baba Cahit Doğan'da, "Vatana böyle bir evlat yetiştirdiği için mutluyum. Oğlumla gurur duyuyorum. Hem hüzünlü hem gururluyuz. Şehitlerimiz var. Oğlum operasyonda yaralandı. Oğlum iyileşince yeniden birliğine dönecektir. Vatanımız sağ olsun" dedi.
 
 
 
        Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, yaralı askere geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Ülkemiz terörle mücadele kapsamında önemli bir süreçten geçiyor. Şehitlerimiz ve sizler gibi kahraman gazilerimizin sayesinde vatan sağ salim ayaktadır. Gazilik mertebesi herkese nasip olmuyor. Abdulhamit kardeşimiz Genç yaşta bu şanı ve şerefi kazandı. Harekâta katılan askerlerimize muvaffakiyet diliyorum. Rabbim güvenlik kuvvetlerimizi korusun, esirgesin. Şehitlerimize rahmet diliyorum, Allah şehadetlerini kabul eylesin. Ailelerine ve milletimize sabır dilerim. Gazilerimize şifa dilerim." ifadelerini kullandı.
 
 
        Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert, Zeytin Dalı Harekâtı’ nda yaralanan Gazimiz Uzman Çvş. Abdülhamit Doğan'a çiçek takdim etti.